FERTILIZAČNÍ PRŮMYSL (uvnitř krátký animovaný film)

21. prosince 2010 v 15:52 | Misantrop |  Hnutí za dobrovolné vyhynutí lidstva

Mít děti je i tak velmi hloupé, zabedněné, sobecké, bezohledné, mravně závadné, v řádu přírody zvrhlé, filosoficky neopodstatněné, rozumově neodůvodnitelné, trvale neudržitelné, neekologické, nákladné, sociálně zatěžující, esteticky znetvořující atd., atd. Ale v době, kdy svět zápasí s katastrofálním přelidněním a z něho vyplývajícího ničení životního prostředí Země, dostává ještě navíc Nobelovu cenu za medicínu britský fyziolog Edwards za to, že metodou umělého oplodnění pomohl přivést na svět další nadbytečné čtyři milióny lidí! Tak tomu tedy říkám nezodpovědnost! Správně by ho měli spíš pro výstrahu pověsit a ten jeho vynález zkázy zakázat, a ne oceňovat! V České republice jsou nyní touto cestou počata tři procenta všech dětí! Celosvětově přitom počet neplodných párů zdárně stoupá nad deset procent, což je jen další důkaz, že i matka Příroda - nejen Já - na rostoucí přemnožení lidí začíná mírně, leč stále ještě nedostatečně reagovat. A lidstvo, tato odporná, nevyhladitelná banda obtížných blbů? Místo, aby vyšlo Přírodě pokorně vstříc, dál proti ní bojuje jako proti největšímu nepříteli a oceňuje v osobě jakéhosi myopického blba fertilizační průmysl, činný již od roku 1978, kdy bylo vyvrženo na svět první umělé dítě ze zkumavky. Jak odporné! V USA se prý nyní množí případy, že děti žalují své rodiče u soudu za to, že je uvrhli na tento svět proti jejich vůli a umožnili tak svévolně a protiprávně vzniknout "nespravedlivému životu" (jak píše Francis Fukuyama ve svém Velkém rozvratu). Možná, že i toto je jedna z možných cest k nápravě. -

Toho šibeničního optimismu už bylo dost! Já teď miluji svoje děti víc, když je budu nenávidět a nikdy nedovolím, aby se narodily! Co bych z toho měl, kdybych plodil ještě jiné trpící bytosti? Podezřívám často dokonce ty neodpovědné rodiče z toho, že se u nich jedná o mazácký manýr, o škodlivý manýr a že uvažují takto: "Když my se musíme protloukat životem, tak ať se náš pohled může kochat tím, že uvidí trpět taky jiné tvory." A co z toho nakonec mají ti narození? Nezplozené děti neumějí vyčítat! Milujte přece nejdřív svoje nenarozené děti! To je nejvyšší příkaz nejvyšší mateřské lásky.
(Misantrop: Krev a sperma)

*

Protože dokud bude rodičovství glorifikováno, bude zbývat už jenom naděje. Teprve až se bude chodit do porodnice s pocitem studu, s nímž se chodí s kapavkou na kožní, potom začne svítat na lepší časy.

*

Teď, když už začíná člověk konečně degenerovat a obtížněji mu jde vlastní plemenitba, vymyslel si "umělé oplodnění". Jeho čubky pak nerodí na jeden vrh jednoho nebo dva parchanty, jako dřív, ale i paterčata, osmerčata! Jako kdyby to nebyly ženy, ale svině! Jenže taková prasnice má k tomu i odpovídající počet cecků. Narostou ženským v budoucnu také další páry vemen? A kde to skončí? Budou baby jednoho dne klást vejce po stovkách jako ropuchy? Nedivil bych se. Ropuchám už se začínají trochu podobat. Stačí se podívat na odporně rozšklebené ksichty "královen krásy". Ty už vypadají teď jako naklonované. Ideál krásy už předjímá nový směr evoluce člověka. Nakonec se budou pěstovat v Petriho misce jako bakterie. Však to říkám furt, že lidstvo je jak nakažlivá choroba!

*


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm