Vítej podruhé.

26. října 2011 v 17:18 | Misantrop |  Euthanasijská církev

Vítej podruhé.


Vítej, milý čtenáři. Pro případ, že ještě nejsi členem naší Euthanasijské církve, využívám této příležitosti, abych ti vysvětlil naši teologii. Euthanasijská církev stojí na čtyřech základních principech, čili "pilířích", a tyto jsou sebevražda, potrat, kanibalismus a sodomie. Teď se možná ptáš, proč tyto věci podporujeme. Co mají společného? Ano, ovšemže je při nich také sranda, nicméně správná odpověď je ta, že všechny pomáhají snížit lidskou populaci.

V roce 2020 dosáhne světová populace počtu osmi miliard. Dvě miliardy lidí nebudou mít co jíst a dalších 500 miliónů půjde spát o hladu. Za dalších 35 až 40 let bude svět potřebovat trojnásobné množství jídla. Ale nebude už žádná úrodná půda, ani voda, která by umožnila pěstovat další potraviny.

Vědci jsou zajedno, že bude-li světová populace vzrůstat i nadále stejným tempem a budou-li průmyslové země, zvláště USA, pokračovat ve vyčerpávání a znečišťování planety, aby udržely svůj neomezený hospodářský růst, zemský ekosystém se postupně zhroutí a stane se příčinou hladomorů, nemocí a válek v nepředstavitelném měřítku. Při těchto vyhlídkách se bude sebevražda stávat alternativou čím dál tím víc ozdravnou, hrdinskou a dokonce i módní.

Jestliže my spotřebováváme a znečišťujeme ze všech nejvíc, je jen logické, že bychom měli jít první. Každý představitelný zdroj je ze Země získáván otrockou prací a dopravován do našich velkoobchodů, abychom mohli žít v přepychu. Naše sdělovací prostředky nás zásobují stálým rozptýlením, čímž nás zbavují jakékoli zodpovědnosti za náš ekosystém. Neustále je nám vtloukáno do hlavy - a my tomu věříme - že jsme vysoce civilizovaní. Zjevně měříme civilizaci podle toho, jak daleko dokážeme vozit náš hnůj. Proč tak nenávidíme náš hnůj?

V dřívějším údobí dějin se mnozí z nás obávali, že lidstvo bude zničeno atomovou válkou. Už v roce 1948 však jeden zoolog jménem Fairfield Osborn správně předpověděl, že prvořadým ohrožením lidstva bude vyčerpání úrodné půdy.

V pozdějším údobí jsme dopustili, aby se naše populace více než zdvojnásobila. Eroze půdy stále stoupá a my tím rychleji zamořujeme její zbytky jedovatými chemikáliemi. Z některých zemí se už staly neobyvatelné pouště. Obyvatelstvo z těchto zemí prchá nebo se zabíjí navzájem a umírá hlady, tak jak to je vidět například v Somálsku a Etiopii. Je ironií, že právě v Etiopii byly nalezeny první známé pozůstatky lidí. Pohled na Etiopii dneška je pohledem do naší budoucnosti. Lidstvo stojí tváří v tvář vyhubení.

A co s tím můžeš udělat TY, milý čtenáři? Inu, ze všeho nejdřív můžeš POKRAČOVAT V ČETBĚ, a za druhé můžeš VSTOUPIT do Euthanasijské církve! Staň se součástí konečného řešení! Dokud je čas...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm