Ať žije AIDS!

27. listopadu 2011 v 21:59 | Misantrop
1. prosince je Světový den AIDS.

V současnosti je na celém světě nakaženo virem HIV asi jen 40,4 miliónů lidí, z nichž zhruba 1,5 miliónu ročně chcípne na AIDS. I když jsou to zdánlivě vysoká čísla, nemohou se, lidužel, měřit s katastrofálním růstem světové lidské populace.

Toto je soubor citátů na oslavu nemoci AIDS, která zpočátku vzbuzovala tolik nadějí na vyhlazení lidstva...


Kdo je zastaví? Řeknu vám upřímně, že ta bytost, která první ve svém těle vyrobila jed HIV, musí být námi, nelidskými zvířaty, vděčně a navěky oslavována jako hrdina. Pokud má AIDS budoucnost, máme budoucnost i my. Pokud má budoucnost lidstvo, nemá budoucnost život, ani volnost ostatních zvířat. Zde už není na místě jen opovržení. Zde náš pud sebezáchovy rodícího se nového živočišného druhu nám káže smrtelnou nenávist k lidskému rodu!

*

Jaká nenávist může být větší, než nenávist tygra ke krotitelům? Jaká nenávist může být větší, než nenávist k ryzím představitelům zkurveného lidstva? At' žije AIDS! At' žije cholera! At' žije válka, která by vás chtěla nadobro zničit!

*

Musíme také připomenout nebezpečí možné nákazy AIDS. Není známo, zda se lze nakazit virem HIV i z uvařeného lidského těla, ale pro jistotu si vybírejte jateční kusy lidského dobytka mezi méně rizikovými vrstvami obyvatelstva.

*

AIDS, nemoc, jež vzbuzovala tolik nadějí, se ukázala být příliš snadno vyhnutelnou.

*

Další důkaz o lidském uctívání smrti: Freddie Mercury ze skupiny Queen zhebnul na AIDS a hned se jejich nahrávky vyhouply na přední místa hitparád. Chcete být slavní a úspěšní? Tak chcípněte!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm