Potrat je posvátný úkon

3. září 2013 v 14:31 | Misantrop

Potrat je posvátný úkon, který ženy po staletí prováděly. Svatou potratářkou je porodní bába, léčitelka, šamanka či čarodějka. Po tisíc let ji pronásledovali křesťané. Je načase skoncovat s tímto honem na čarodějnice!
(Euthanasijská církev: Právo na potrat je posvátné)


Zdejší pracovní prostředí má být škodlivé; že by prý ty čůzy mohly potratit. To by byla ztráta! Kéž by potratily všechny!

Jinak dobrá zpráva. Ta píča březí z fabriky právě samovolně potratila, a tak se vrací zpátky do výrobního procesu (pro nechápavé podotýkám, že ta dobrá zpráva je ukrytá ve významu první věty v předešlém souvětí; to jest, že potratila!). Ano, opět jeden z důkazů jednak zničeného životního prostředí, když na pohled zdravá a mladá žena neudrží v sobě foetus, a za druhé důkaz naprosté zdegenerovanosti člověka. Není totiž první ani poslední!


Žena, která nedopatřením otěhotní, odmítne ze zásady umělý potrat a přivede do našeho přelidněného světa nechtěné dítě, ta rovněž slouží víc neživému principu, než blahu živých. Náboženští krkavci namítnou, že umělé ukončení těhotenství je zabití živého organismu, budoucího člověka; jenže co je krutější?: vyškrábnout sice živý, leč neuvědomělý zárodek člověka, nebo zkazit život matce a nakonec i dítěti, zkazit život minimálně dvěma vnímavým tvorům?


???: Podporuje HDVL potraty?
Pouze když je někdo těhotný.
Ale vážně: těhotenství by se mělo za každou cenu zabránit. Nechtěné těhotenství je příčinou téměř všech potratů, a HDVL určitě nepodporuje nechtěné těhotenství.
Hnutí nepodporuje ani chtěná těhotenství. Žel, k náhodným početím stále dochází, a proto je pro dívky a ženy nezbytně nutná nějaká dostupná a bezpečná záchranná síť. Kriminalizace potratů jim nikdy nezabránila, pouze je učinila nebezpečnými: ilegální potraty zapříčiňují ročně asi 68000 až 74000 úmrtí, přičemž dalších pět milionů žen trpí následnými zdravotními komplikacemi.
Potrat je neodmyslitelně spjat s početím, takže antikoncepce předchází potratům.
Otázka práva ženy na legální a bezpečný potrat je cosi mimo zřetel našeho Hnutí. Nicméně prvořadým slovem je vždy "Dobrovolnost" a vynucené porody dobrovolné nejsou. V rámci našeho Hnutí existuje na toto téma široké spektrum názorů.


Těhotenství ani potrat není nemoc, to je nehoda.

Nádenice, která nedávno potratila, se chová jako by se nic nestalo - a vlastně se opravdu nic nestalo, naštěstí se jen nenarodil další mizernej parchant; hovádko se oklepalo a juchajíc tlačí svou naloženou káru dál.


Ať voda prokletí vnikne do tvých útrob, aby ti břicho nadulo a tvůj klín potratil.
(Bible: Numeri)


Náboženské čůzy, zastávající demagogické dogma o potratu, jako o zabití člověka, se rozčilují nad tím, že se říká "zbavit se toho"; že rozhodují těhotné ženy o životě a smrti budoucí lidské bytosti. Já se na to dívám z tohohle pohledu: že stejně bezohledně jedná každá ženská, která chce mít dítě. Zabít embryo je hřích proti božímu přikázání, ale nikdo se neohlíží na to, co tomu jednou třeba může říct individuum, kterého někdo láskyplně vůbec zplodil! Zabití a zplození je jeden a tentýž hřích!

Já patřím mezi ty slabé, kdo se narodili živí, ale kdo ví, možná, že jsem to byl už taky Já, když Salomé potratila a tím se trochu oslabila moje vůle, takže na podruhé už jí to vyšlo. Co z toho vyvodit?


Proč jsem nezemřel hned v lůně, nezahynul, sotvaže jsem vyšel ze života matky? Proč jsem byl brán na kolena a nač kojen z prsů? Ležel bych teď v klidu, spal bych, došel odpočinku jako zahrabaný potrat - nebyl bych tu, jako nedonošený plod, který nespatřil světlo.


Člověk je předmětem takového falešného modlářství a jsou mu připisovány takové nadpřirozené vlastnosti, které ani v náznacích nemá, že pláčeme nad každým zmařeným lidským životem, nad každým vyškrábnutým potratem a nad každou neoplozenou kmenovou buňkou, byť by to všechno bylo sebebezvýznamnější, sebeškodlivější a sebepitomější.


Čtvrtina mladých párů je neplodná, počet spermií v ejakulátu rapidně ubývá, téměř každé těhotenství je rizikové, polovina skončí samovolným potratem. Atd. O všemožných projevech a známkách právě probíhajícího rozkladu se není třeba sáhodlouze rozepisovat, to by bylo nadbytečné a nudné, neboť to vidí každý všude okolo sebe. A není způsob, jak celý proces zpomalit nebo zastavit.


Jíst vejce by bylo pro mě totéž, co pro lidi smažené potraty.


Skutečně netradičně protestoval proti zákazu potratů v Polsku nejmenovaný muž ve Štětíně. V místní katedrále si veřejně a vlastnoručně odřízl "nástroj hříchu". (zpráva z tisku, podle níž je i není zcela zřejmé, zda fanatismus nefunguje i v opačném směru)


Po "triumfální premiéře" Andaluského psa se na policejní komisariát dostavilo čtyřicet nebo padesát donašečů a tvrdilo, že "ten obscénní a krutý film se musí zakázat". To byl začátek dlouhé řady urážek a výhrůžek, které mě pronásledovaly až do stáří. Během promítání došlo dokonce k dvěma potratům.


Ona si musí odskočit. Po chvilce křičí:
"Jožo, já jsem měla potrat!"
Jožo se jde podívat a vidí, že se v tom něco třepe. Má to nožičky i ručičky...
"Ty huso, vždyť ses vysrala na žábu!"

Související článek:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm