Lidé jsou prostě virus - 2. část

9. ledna 2014 v 13:02 | Misantrop

Všechny ekologické snahy prostě selhávají, dokud je na Zemi teď už sedm miliard kusů toho nejzhoubnějšího, nejškodlivějšího, nejničivějšího, nejnebezpečnějšího a zároveň nejrozmrdanějšího viru, to je marné.

Neskonalý lidský optimismus, touha rakovinového viru přežít a množit se dál v jiné podobě!


Geneticky vytvořené viry se již běžně využívají k hubení "škůdců". Tyto viry mají výhodu v tom, že napadají pouze cílový druh. Hledání nějakého účinného léku nebo vakcíny proti Lidem je však ztíženo tím, že by muselo být vypuštěno mezi Lidi hned několik různých virů, aby se předešlo možnosti, že by pár Lidí mohlo být imunních vůči jednomu určitému druhu viru (a musely by být dostatečné zásoby těchto virů, aby je bylo možno poslat do druhého kola, až všichni generálové a politici vylezou ze svých bunkrů). Samozřejmě by se mohlo využít i přirozených virů, například viru neštovic, které napadají pouze Lidi.


Jsem tak silně zasažen demografickou explozí, že jsem často říkal (a dokonce i v této knize), že snívám o planetární katastrofě, která by smetla dvě miliardy obyvatel, i kdybych měl být jedním z nich. Dodávám, že tato katastrofa by neměla ani smysl, ani hodnotu, kdyby nevzešla z přírodního zdroje, ze zemětřesení, z nějaké neslýchané pohromy, z ničivého a neporazitelného viru. Ale nesnáším ty ubohé výrobce zkázy, kteří nám každý den hloubí společný hrob a říkají nám jako pokrytečtí zločinci: "Jinak to nejde."


Lidé jsou příhodně srovnáváni s rakovinou či virem (dokonce s počítačovým virem! Stephen Hawking jednou poznamenal, dokládaje, že na počítačové viry se hodí definice živoucích systémů: "Domnívám se, že to cosi vypovídá o lidské povaze, že jediná forma života, kterou jsme doposud vytvořili, je ryze destruktivní. Vytvořili jsme život k obrazu svému.").


Člověk, jako omyl přírody, nesnese srovnání s ničím na této planetě; leda snad jen s nějakou jinou chorobou, nemocí, morem, rakovinou, virem...


Není známo, zda se lze nakazit virem HIV i z uvařeného lidského těla, ale pro jistotu si vybírejte jateční kusy lidského dobytka mezi méně rizikovými vrstvami obyvatelstva.
(Euthanasijská církev: Úprava lidské mrtvoly ke konzumaci)


Škrábe mě v krku. Od začátku listopadu bojuji s nachlazením - nebo možná s lidskými viry a bakteriemi, jimž jsem za tři roky prázdnin odvykl, jakož i lidem.


John Gray tvrdí, že příští geologické období bude věkem "eremozoickým", tedy obdobím samoty, kdy člověk bude jediným obyvatelem planety Země. S tím se dá jen souhlasit, s dovětkem, že - podle mého názoru - jediným společníkem Člověka v budoucnu zůstanou domácí a hospodářská zvířata, a pak už jen roje obtížného hmyzu a smrtelně nebezpečné viry.


Způsob, jakým lidé nakládají s vlastním odpadem, je jedním slovem strašlivý, a více slovy naprosto šílený, škodlivý a člověka snižující až na nejnižšího parazita z celé rodiny pozemských virů.


Jakýkoli pokus o smysluplné soužití s člověkem, jakákoli symbióza či vůbec jakékoli mírové soužití a spolusdílení určitého biotopu s lidským druhem je předem odsouzeno k totálnímu a bolestnému nezdaru, a to jednoznačně vzhledem k univerzálně zkaženému lidskému charakteru, jenž má svými povahovými rysy blíže k smrtonosným virům, než k savcům.


Na první pohled se zdá, jako by ta beztvárná masa blbých lidských pišišvorů měla nějaký účel či dokonce záměr. Ale oni jsou jen ničivým shlukem, jenž se dal náhodou do pohybu. Myslí si o sobě, že jsou individuality, ale Já v každém z nich vidím jednu a tutéž pakáž. Spiknutí hlupců, virová nákaza, rakovinový nádor.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm