Co je znásilnění?

1. října 2015 v 13:07 | Misantrop
Tizian: Znásilnění Lukrécie králem Tarquiniem (1571)


Co je násilí? Jestli znásilněný
násilníkovi nevychází vstříc?


Každá naše bolest je jako znásilnění, protože naše rány způsobili jiní lidé.


Lid roztáhne nohy, vystrčí prdel a když se náležitě neudělá, vříská pak na celé kolo: "Znásilnění!"


Šípkové království probudil jediný polibek prince z pohádky. Tuto "pohodovou" globální Rakovinu by nevytrhlo z letargie ani hromadné znásilnění!


Satanista by nikomu vědomě neublížil tím, že by se dotkl jeho sexuálních práv. Pokud se snažíte vnutit své sexuální touhy těm, kteří nestojí o vaše nabídky, porušujete jejich sexuální svobodu. Satanismus proto neschvaluje znásilnění, zneužívání dětí, sexuální zneužívání zvířat či jakoukoli jinou sexuální aktivitu, jež vyžaduje spoluúčast těch, kteří nechtějí nebo jejichž nevinnost či naivita by umožnila, aby byli svedeni či dohnáni výhrůžkami k vykonání něčeho, co by bylo proti jejich vůli.


Znásilnění, jako jednorázový akt penetračního ukojení, je hned odbyto, ale znásilnění svobody je mnohem horší: oběť zažívá hrozné post-traumatické stavy a nezřídka umírá.


Jistě nemůžeme přehlížet zločiny, jimž nelze přisuzovat podíl negativního působení státu. Znásilnění či vražda ze žárlivosti náležejí k tomuto druhu kriminality nesporně. Můžeme však totéž prohlásit stoprocentně o loupežích, nebo násilných a vražedných loupežných přepadeních?


Po dlouhém půstu muž udělá ženě co jí na očích uvidí pod příslibem udobřovací mrdačky a ještě může té "dobrotilce" děkovat, že ho neudá pro znásilnění.


Navíc a krom toho znamenají hudební produkce pod širým nebem také nechutné spolčování, jež nikdy nevede k ničemu dobrému, jen k opilství, rvačkám, znásilněním, ba co hůř k otěhotněním, k šíření nakažlivých chorob, včetně pohlavně přenosných, k ničení majetku a k veřejnému okrádání pomocí prodejů vstupenek, ředěných nápojů a ochuzených jídel, těchto většinou ještě k tomu masitého původu. Hlavně nějak dostat lidi k sobě, ať se pak třeba vzájemně pozabíjejí, že?


Bohuš: Furt někdo chodí s nějakejma penězma, furt pučovat. Ty také prý: "Peníze na porodnicu! Daj, daj!" - To furt čteš, furt to čteš: dajaká vražda, toto, znásilnění, únose... A kde se to rodí? V porodnici. A na to mám dávat prachy, na nějaké vrahy sexuálně úchylné? Na to zapomeňte!


Přidej přírodě svůj lidský soud - a znásilněna jest!


Aianta "menšího" podle jiné verze pověsti zahubil na moři Poseidón za znásilnění Athéniny kněžky a věštkyně Kassandry v dobyté Tróji.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm