Na pokraji vyhubení

31. března 2016 v 14:16 | Misantrop

Násilí, zbraně v ulicích
Iluze domáhající se vlády
A co přijde pak?
Vyhubení.


To je skoro jako kdyby mě sem sama bezbožná Příroda za odměnu zavedla! I s jedním zajícem jsem se potkal v polích, a s koroptví, dnes již také vzácnou a ohroženou vyhubením. Já jsem na řadě.


V tom snad spočívá naše naděje: že také na člověka jednou přijde řada; že i on se jednoho krásného dne ocitne na prahu vyhubení.


Buvoli, sloni a nosorožci jsou nyní na pokraji vyhubení právě vinou takových lidských hovad, kteří si myslí, že zabíjením naplňují zákon přírody. Vyhlazovat celé živočišné druhy, to má být zákon přírody?


Bárásinh (hindsky बारह सिंगा, čti "bárha singá" neboli "jelen močálový") = druh vzácného indického jelena s bohatě rozvětveným parožím (viz obrázek níže), v současnosti vinou pytláků a bouchalů všeho odporného lidského druhu na pokraji vyhubení.


Jules Michelet, francouzský dějepisec, v r. 1861 v knize Moře píše: "Těžko si dnes představit, čím byla ona válka vypovězená světu zvířat před 100-200 lety. Organizovalo se obrovské zabíjení, krve se prolévalo více než v největší válce; kam vedlo toto krveprolití? Zabíjelo se pro zabíjení, k vychutnávání síly, krutosti, ke kochání se pohledem na zoufalství ubohých zvířat, příliš jemných, než aby se mohla bránit a mstít."
Hodně místa autor věnuje popisu vyhubení inteligentních a pracovitých bobrů v prostoru kanadské kolonizace. "Bobr, kdysi umělec v budování, stal se dnes bázlivým zvířetem, které nic neumí, prchá před člověkem. Ztratil odvahu, a tím i chuť do práce. Jistý cestovatel narazil na bobra, někde daleko u břehu zapadlého jezera. Nesměle se pustil do budování příbytku pro svou rodinu a chystal si kmen stromu. Když však spatřil člověka, vypadlo mu dřevo z tlap. Neodvážil se ani prchat, jen se lítostivě rozplakal."
Podobný osud potkal i mořské tuleně. Doplatili na módu čepic a kožichů, za které se dobře platilo. Brian Davis, autor knihy Barbarský luxus, popisuje lov na tuleně, jak ho sám viděl. Celá armáda lovců přijížděla na lodích a přilétávala na helikoptérách a nemilosrdně zabíjela mláďata i matky, které se vrhaly na obranu svých dětí. Mnohdy z položivých zvířat sedírali kůži, aniž by se zajímali o jejich další osud. Je to masový zločin, konaný pro zisk a uspokojení choutek bohatých elegantek.
V době rozvoje kolonialismu do roku 1900 bylo vyhlazeno 66 druhů zvířat. A dalším 80 druhům zvířat a ptáků hrozí vyhubení. Mezi nimi jsou nosorožec, atlantická velryba, rypouš sloní, karibu z Kanady, tygr, gorila, orangutan, africký slon apod. Zubr v Polsku byl zcela vyhuben, nyní se opět začal chovat.
Cílem tohoto vyhubení celých druhů živočichů je touha po zisku, jaký přináší obchod módními potřebami pro choutky bohatých elegantních dam. Obludným příkladem toho bylo zdobení žen živými chameleony v Americe. Živý chameleon, připevněný ke klobouku, měnil barvy před očima pouličních chodců. Teprve tisk, který způsobil poplach, učinil přítrž tomuto zvyku bohatých amerických žen.
(Wiśniewska-Roszkowska: Vegetariánství)


Nic se nezměnilo od té doby, kdy loupežník Vojtěch, kterému přezděli "svatý", účinkoval s mečem v jedné a křížem v druhé ruce při vraždění a vyhubení Pobaltických Slovanů.


- ŽE SE NESTYDÍTE JÍST MAMUTÍ MASO! LOVIT MAMUTY, KDYŽ JIM HROZÍ VYHUBENÍ MŮŽE JEDINĚ BLBEC!
- (mlask!) NO TAK JSEM BLBEC, NO A CO! CO JE MI PO MAMUTECH! HLAVNĚ ŽE MÁM PLNÉ BŘICHO! HE HE HE HE!
- VÁM TO NEVADÍ, ŽE JSTE BLBEC? A ŽE KVŮLI VÁM VYHYNE JEDEN ŽIVOČIŠNÝ DRUH?
- JSEM RÁD, ŽE JSEM BLBEC, PROTOŽE MY BLBCI NEVYHYNEME NIKDY!


Eroze půdy stále stoupá a my tím rychleji zamořujeme její zbytky jedovatými chemikáliemi. Z některých zemí se už staly neobyvatelné pouště. Obyvatelstvo z těchto zemí prchá nebo se zabíjí navzájem a umírá hlady, tak jak to je vidět například v Somálsku a Etiopii. Je ironií, že právě v Etiopii byly nalezeny první známé pozůstatky lidí. Pohled na Etiopii dneška je pohledem do naší budoucnosti. Lidstvo stojí tváří v tvář vyhubení.
A co s tím můžeš udělat TY, milý čtenáři? Inu, ze všeho nejdřív můžeš POKRAČOVAT V ČETBĚ, a za druhé můžeš VSTOUPIT do Euthanasijské církve! Staň se součástí konečného řešení! Dokud je čas...


Lidé, viděni vcelku, jsou potom jakýmsi nepřátelským mimozemským druhem, naprogramovaným k zničení planety. Proto můžeme zajistit Gájino přežití pouze vyhubením Lidí jako druhu. (Ale nechoďte, u všech všudy, všude kolem a neříkejte, že tohle podporujete. Naše poselství můžeme účinně předávat jen kupříkladu agitací za zlegalizování vyhubení Lidí.)


Pravda je, že lidé oživení společnou vírou nemají na nic tak nakvap jako na vyhubení těch, kdož smýšlejí jinak, zvláště když odchylka je hodně malá.
(France: Ametystový prsten)


Lidé vidí nebezpečí na cestě ke světovládě i ve vlastních rasách, a proto vyhubili americké indiány a ničí další rasy, které jsou příliš samorostlé na to, aby nenarušovaly celistvost lidského druhu (viz Cikáni). Přičemž konečného cíle vyhubení lidských ras a stvoření jen jedné jediné, panantropoidní, světoobčanské rasy, lze dosáhnout i mírnějšími a plíživějšími prostředky, jako např. jejich smíšením.
"Jsi jiný než člověk. Opustíš-li lidstvo, staneš se nelidským zvířetem a psancem." Stačí si vzpomenout, jak běsnící lidstvo dychtivě slídí po sněžném muži. Nikdo by asi nechtěl být v jeho kůži, kdyby padl lidem do rukou. Tak se octly před vyhubením důvěřivé lesní bytosti, známé pod cizím jménem Orang Utani. Od té doby už víme, že chce-li zůstat našinec živý a volný, musí se držet od lidských zvířat co nejdál.


Případ je logický. Osoba O je napadena. Je-li napadena druhou osobou P, ubrání se. Ubrání se snad ještě, je-li napadena dvěma nebo třemi osobami dalšími. Je-li však napadena celkem C - 20 osobami - neubrání se. Jestliže osoba O je napadána celkem C + osobami P při každé příležitosti, den co den, jaké má asi šance na přežití? Asi takové jako tuleň před vyhubením. Představte si, prosím, co by dělal tuleň, kdyby se zmocnil zbraně svých zabíječů a dovedl ji použít. Myslím, že by stiskl kohoutek a rozstřílel je na cucky. Co udělá osoba O - totéž, protože před celkem C je stejně bezbranná jako tuleň.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm