Kecy. Zasraný kecy

24. března 2017 v 20:01 | Misantrop

Příjezd do Paříže je jako vždy silně ponurý. Kovové konstrukce překrývající se až na hranice slušnosti vytvářejí sítě trolejí. A do toho všudypřítomná, odporná, zmalovaná reklama. Kecy. Zasraný kecy.


Ve městě se prý otevírá nový obchodní dům, jak je patrné z četných reklamních poutačů a podle projíždějících dvou motorek a jednoho auta s reklamním panelem a s ukecaným tlampačem, upozorňujícím na tuto "velevýznamnou událost". Asi proto není tolik lidí za městem, na to, že je volná sobota. Tím lépe pro mne.


Osobně dávám přednost pobytu v zemích, kde se nemluví anglicky. K tomuto závěru jsem došel po několikaměsíčním turné po Evropě. Pak jsem musel jet do Anglie - všichni mluvili anglicky - to bylo poprvé po třinácti týdnech, co jsem slyšel angličtinu. A to byl velký rozdíl: najednou jsem zase rozuměl těm přízemním kecům a tlachům o debilitách.


Nějakej týpek měl na mne včera večer blbý kecy a já jsem měl chuť ho vší silou praštit do ksichtu. Neudělal jsem nic. Jim nemůžete nic udělat. Jen by to proti vám použili.


Psi nemluví, ale štěkají. Jak to tedy přijde, že když se poštěkají lidé, mají u toho navíc ještě plno keců?


V zoo (!) "utratili" (rozuměj zavraždili) topícího se slona. Prý to nešlo jinak. Kecy! Řeknu vám jedno: Kdyby se tam topil ten nejposlednější podělanej lidskej debil, taky by ho "utratili"?


Všechny ty ideologický kecy jsou jen zástěrka, smyslem je zabíjet!


Je to ale banda zvěře, tam venku, do prdele. Pěkná hromada keců.
Železný muž vychází v noci ven a zblízka střílí lidem do obličeje a nikdy ho nechytí. Zabíjí fízly a odchází. Tohle zasraný úchylný divadlo, kurvy, transvestiti, teploušský zjevení, roztříděný lidský odpad. Když tu teď je, aby rozséval strach, vaše kecy ho nedostanou. Všechny vaše zbabělé liberálně humanitární lži se odplazí chcípnout.
Pokoušeli se v něm vyvolat pocity viny tím, že mu říkali, v čem spočívá jeho problém. Bylo skvělé dívat se, jak se všechny jejich kecy před ním hroutí, nehodlal jít jejich cestou.


Prázdné pokoje jsou lepší než falešné kecy.


Klíma dokázal vytvořit dílo, které je amalgámem poezie a myslitelství, vybudoval systém ve vyšším smyslu, kde pro kec není nejmenšího místa.


Není proč se smát. Už to zkrátka není ono. To už mi bylo milejší, když před dvaceti lety ožralý zpěvák Campino nerozdával úsměvy, jako dnes, nýbrž pivo, které lil punkáčům na číra. A neměl blbé kecy o tom, že náboženství má také své dobré momenty, například že sbližuje lidi.


- Pétur byl náš přítel. Byli jsme přátelé.
- Kecy! To, že jsme přátelé, dokazuje, že žádné přátele nemáme.


Zapněte si jejich rozhlas: samé debilní kecy!


Všední kecy, které se mi tak protiví, vlastně vznikají z toho, že se mluví o věcech zbytečných a málo vzácných.


Ten dokumentární film o tom himálajském sádhuovi jsem už kdysi viděl. Včera jsem ho zhlédl znovu, ale že by mi to něco dalo, to říct nemohu. Příroda tam nahoře ve velehorách je pěkná, cožpak o to, tu samotu bych bral taky, ale ty kecy kolem toho, to je děs!


Nezajímají mě lidé a jejich hlubokomyslné úvahy, z nichž se vždycky vyklube marný humanistický kec.


Teorie života praví: "Vytvoř si něco, abys něco měl." A cenu má jen to, co slouží životu. Ano, ale za tuto moudrost nikdo nezaplatí, protože si řekne: "To vím také." Jenže židi si dají zaplatit za kecy. Jejich svět se zhroutí, když je odmítnete následovat; v okamžení je všechno pryč.


- Všichni jsme obyvateli jednoho světa; proč bychom neměli mít pocit sounáležitosti?
- Penelopo, nechej už těch svých pompézních keců!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama
Další mé stránky:

Hledáš něco pouze na mých stránkách?
Tip: Prohledávej je mým vlastním vyhledávačem MiSearch!
https://www.google.cz/cse/publicurl?cx=013770122102643942506:cu-cqhoxcdm